Állásajánlatok az Autóflex-Knott Kft.-től

Cégünk 37 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít.
Minden 3. utánfutó Knott tengellyel készül.
Nincs utánfutó Knott nélkül.

Az Autóflex-Knott Kft., Európa legnagyobb utánfutó alkatrész gyártója, az alábbi munkakörökbe keres munkavállalókat:

– Utánfutó tengely összeszerelő (betanított)
– Hegesztőrobot kezelő (betanított)
– CNC esztergályos (szakirányú végzettség)
– Villanyszerelő (szakirányú végzettség)
– CNC gépbeállító (szakirányú végzettség)
– Meo-s asszisztens (műszaki beállítottság)
– Programozó (érettségi)

Elvárásaink:
• Többműszakos munkarend vállalása
• Önálló felelős munkavégzés
• Precizitás, pontosság
• Minőségtudatosság
• Fémipari tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, nyugdíjpénztári juttatás.
• Céges busszal munkába járás biztosítása kb. 30 km-es körzetben.
• Egészséges, tiszta munkakörülmények.
• Szakmai fejlődés lehetősége.
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
• 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák.

Munkavégzés helye:
• Kecskemét-Kadafalva

• Szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével, a v.vakulya@autoflex.hu e-mail címre kérjük küldeni!

Hozzászólások

hozzászólás